do ciebie Kmieciu mówię

Posłuchaj tępy młotku co mam Ci do powiedzenia bo takiego buraka jak ty dawno nie widziałem. W odpowiedzi do Twoich pierdół:

tradycyjne Kmieciowe pierdoły....Przyznasz że do tej pory byłem raczej stonowany, choć Ty wywijasz parchami na lewo i prawo, pejsami wszystkich obrzucasz, nazywasz żydowskimi świniami. Nie tylko mnie to dotyczy, wielu tu doznał od Ciebie różnej maści obelg. W sumie nic mi do tego, choć z Twojej strony epitetów to chyba ponad setkę bym naliczył, a niech tam, jak się z tym lubisz to wal śmiało, mądry człowiek przejdze ze spokojem obok idioty, Tyle, że.....
....idiota umyśli sobie w swojej tępej łepetynie o znikomym poziomie aikju, że to dobrze, że ma rację... skoro nikt mu do tej pory kopa w dupsko nie dał. A należy Ci się.

Tylko wspomnę, żem z najlepszej izraelskiej szkoły od prześpiegów, że jestem geriartryczny, że gówno wiem, żeby nic tu nie zmieniać, że niby od kogoś jakieś pieniądze wziąłem. I nawet jak zainteresowany powiedział że nie, to nabrałeś wody w usta. Rozumiem pierwszy atak, bo odebrałem wpływowe uprawnienia do mieszania na portalu. Sądziłeś, ze się obraże i odejdę a to popatrz... zonk.

Tylko widzisz głupku, bardzo łatwo można sprawdzić, piłeś czy komentowałeś, bo jakl trzeba było po omacku.. wybacz po pijaku przyje...ac się do Korsarza to i komentarz umiałeś umieścić:

Jednak bucu możesz komentować tu....
i tu......`
tu też....

Powiedz co pijesz, może i ja spróbuję animuszu po twojemu nabrać. Sądzę, że dziś swoją normę przekroczyłeś i myszka ci się zawieruszyła, a okładasz nas, tylko za co? Za swoją niewiedzę. Mało durniu wiesz, pojęcia nie masz, na lewo i prawo ględzisz aby było tak jak było, Straszysz nas Panem Ryszardem, że niby nie spoczniesz.

a ja myślę że ty zwykły mały gnojek jesteś, coś kiepsko Ci się ułożyło i masz do wszystkich żal, do wszystkich, tylko nie do siebie, moja wina, jego wina, jej wina, wszystkich wina........ żeś kiep, zwykły cham, nie, nie zwykły, zwykły by zrozumiałm ty nie.

a ja nadal myślę, że Tyś trol, łajza, zamęt siejesz, Tyś wrogiem portalu, Tobie nie w smak zmiany na lepsze, bardziej szczelny system, Ty udajesz Kmiecia, Tyś kmieć a nie Kmieć. Gołym okiem widać, że podesłany jesteś, jak jajo kukułczechoć prawda jest zwykle bolesna, rozumiem, ze przyjąć ją trudno, mówie o Twojej misji, jesteś tylko nikim więcej jak chłopcem na posyłki, pewnie chciałbyś wicej, ale Ci nie pozwalają, to boli, rozumiem. Wszyscy się zajmują rozwojem portalu Ty od samego początku jego niszczeniem, każdy nawet mały mankament przez Ciebie jest postrzegany jako wielki problem i miast zgłosć dbając o portal, Ty nie, Ty drzesz się jakbyś ze skóry był obdzierany, szumu co niemiara robiąc.

Teraz rozumiem kolejny atak, za dobrze robimy to co robimy,
że co, że kumple po partii nie mogą się już zalogować, że sam już na swoje extra konto wejść nie możesz, widzisz, takie życie.
Kumpla chciałeś udawać "Gdy zaczynam Pana lubić (jak w paru pańskich komentarzach u @statystyka), to zaraz coś Pan z siebie wydali, że kapcie spadają."

Podsumowując, nic mi do Ciebie chłopcze, proszę omijaj mnie zdaleka, nie zaczepiaj, tak jak i ja tego nie robię, nie kompromituj się, ja Cię przejrzałem. Teraz możesz tylko obserwować. Nie zamierzam Cię straszyć, jak Ty mnie i Repsola ani banem, ani sramem, latasz mi i powiewasz. O ile nie muszę z nikim rozmawiać komentując, o tyle wroga lubię trzymać blisko... za mordę, tak i z Tobą czynię.

Dla pewności sprawdziłem. Nie masz przypadkowego bana. Nikt Ci krzywdy na Neonie nie zrobił po za Tobą samym.