Co i jak w wielkim skrócie

Nie bardzo miałem czas przygotować pełną dokumentację. Napisze tu, przez jakiś czas mogę udzielić odpowiedzi. Prosiłbym aby pytania jeśli będą dotyczyły tylko i wyłącznie sposobu działania. Nie zamierzam się wdawać w dyskusję jak być powinno czy też nie powinno. Jestem po ponad 40 godzinach pracy, poprosze o wyrozumiałość.

Zmiana główna dotyczy zarządzania. Panel administracyjny głównie zawiera pocztę, tworzenie notki, ustawienia. Podlega ciągłej rozbudowie. Nie jest niezbędny do bieżącech czynnoości. Te znajdują się bezpośrednio na notce i każdym z komentarzy. Oczywiście co innego widzi administrator, autor notki, autor kometarza i gość.
Poniżej przykład notki:Jak widać na zaznaczonym fragmencie autor notki może bezpośrednio w tym miejscu zarządzać notką.
Poniżej widok komentarzyPrzy każdym komentarzu jest menu zarządzające danym komentarzem. Jeśli tu usuniecie komentarz, tu również go przywrócicie, Jeśli zablokujecie tu użytkownika, przwrócice go również w tym miejscu.

Nowa Notka.
Mamy miejsce zwane "notki robocze", można pisać jednocześnie 3 nowe notki. Cały czas będą one miały status robocze. Na każdym etapie można je zapisywać, nawet jeśli nie wszystko jest wypełnione.
Nawet jeśli wyłączy nam sie przypadkiem komputer to w ciągo 30 minut notka będzie paniętana. Nie zniknie.

Do filmów służy przycisk "Umieść film" i tylko tak umieszczony film będzie widoczny jako film. Możemmy podać link z (na razie) YT, dodatkowo nadać mu tytuł.
Powtórzę się ABSOLUTNIE NIE POWINNO SIĘ WSTAWIAĆ FILMÓW JAKO LINK. Wiele osób tak robi. Linkiem pozostaną.


Po zapisaniu notki jeśli będzie prawidłowo wypełniona, czyli miała tytuł, kategorię.... w "Notkach roboczych pojawi się przycisk "Publikuj".

W komentarzach. możemy wstawić link do zdjęcia, jesli będzie prawidłowy zdjęcie się wyświetli, link do YT, zamieniony zostanie na link, który film nam otworzy, oraw dowolny link, który zamieni się podczas wyświetlania w link.

Użytkownicy - Bezpowrotnie usunięci zostali użytkownicy, którzy założyli konto, nie zweryfikowali adresu email, nie wykonali, żadnej czynnosci na NEonie (komentarz, ocena).
Wyjaśnienie. Każda notka podczas wczytywania jest analizowana pod kątem użytkowników. Każdy komentarz również.
Czy jes zbanowany, czy bloger go zbanował, czy administrator usunął, czy sam sunął.... i takie tam.
Teraz prszę sobie zdać soprawę, że analizie podlega róznież każdy użytkownik, co może a czego nie może.
Nie widzę powodu aby obciążać skrypt "bo ktoś sobie kiedyś założył konto". W ten spposób jeśli założymy milion kont zablokujemy portal.
Dodatkowo w wielu miejscach wyświetla się kto, co  lub ile napisał. I znów Nie widzę powodu aby analizować "martwe dusze". To tyle.

Reszta wyjaśnień dotycząca kont już po rozmowie z Prezesem Fundacji.

Zdjęcia w notce wstawiłem, więc można. Zdjęcie główne dodałem, więc można, zaraz napisze dla demonstracji komentarz sprawdzajac czy działa.

Jeśli sś pytania to chętnie odpowiem (dotyczące aktualnych funkcji, nie idei).